רובוטים.אורג

רובוטים אינפורמצ בע"מ
04 2011

ישיבות בעבודה

כולם בוודאי מכירים את האילוסטרציה הבאה (אותה גנבתי מהאינטרנט מאתר שפירסם את עצמו בלי בושה על תמונה שהוא לא יצר):

מקומות עבודה מסויימים לא מכבדים את הקוד האתי שהאיור מתאר. העוגיות לא מסופקות, יש בדיקות נוכחות ומידי כמה דקות מוודאים את עירנותם של המשתתפים.
מוציאים את כל הכיף מישיבות — במצב הזה כבר עדיף להשאר במשרד ולעבוד!

במצב הזה יש כמה דרכים לפתור את הבעיה. הדרכים הפשוטות הן להתפטר או לארגן אתי חפירה לכל המשתתפים כדי להכות בצוותא את מארגן הישיבה. אני מציעה שיטה חדשנית, משהו שלא יכניס אף אחד לכלא וגם לא יגרום לסיכסוכים עם הבנק.

הביאו לכל ישיבה נייר וכלי כתיבה והתחילו לקשקש. בסוף כל ישיבה כיתבו כמה שווה הציור, החישוב נעשה באופן הבא: כמות האנשים * מספר השעות * השכר הממוצע של המשתתפים.
את יצירות המופת שלכם תלו במקום מרכזי במשרד/מסדרון תחת הכותרת “תוצרי ישיבות”, כולל רישום העלות של היצירה, ותווית מתחלפת (עדיף בצורה גדולה ובולטת) של העלות הכוללת של הציורים.

על הקיר שלי יש ציורים בשווי הרבה קילוגרמים של גלידה.בשלב כלשהו אני מקווה שההנהלה שלי תתעשת ובמקום לקרוא לי לישיבות יזמינו אותי לגלידה על חשבון העבודה.

היישום שלי:
אני מגיעה לישיבות עם טוש כתום ומאוד מסריח, ומנסה לשחזר ציורים של אשר או לצייר דינוזאורים. הבעיה העיקרית שלי היא שהדינוזאורים שלי נראים כמו הכלאה של חולדות עם מטאטא, אבל ההשקעה באימוני הציור שלי עולה לחברה בה אני עובדת הרבה מאוד כסף.


3 תגובות ל “ישיבות בעבודה”

  1. אני מאוד לא מרוצה מהחברה שאת עובדת בה. תסבירי להם בבקשה שרמת הצעצועים שמקבלים מהם ירדה מאוד בזמן האחרון!

  2. והדבר היותר גרוע: אתה מקבל מהם צעצועים ואני לא!

  3. האם הדינוזאורים באים עם תותחי לייזר כמו בסדרה המגניבה שאני לא זוכר את השם שלה או סתם דינוזאורים? אני מוכן לשלם סכום מכובד תמורת ציור של דינוזאור עם לייזרים!

תגובתך
« »