רובוטים.אורג

רובוטים אינפורמצ בע"מ
26  03 2011

מאסטר רובוט!

שיניתי את שמי למאסטר רובוט, כדי שיתאים טוב יותר לכישוריי המקצועיים ותעסוקתי הנוכחית (עוד על זה בהמשך).
התיכנון הוא להחזיר את האתר לחיים (לזומביותו הבלתי נלאית), לבנות רובוט מלחמה עם לייזרים, להתקדם בעבודה ולראות הרבה סרטים זולים.

רובוטים.אורג

זה האתר הכי אהוב עלי בכל האינטרנט, ולאחרונה האתר נזנח בגלל עינייני דיומא (כמו עבודה וכסף), אך לא עוד! יש לי עבודה שלא ברור לי איך משלמים לי עליה, ולכן אפשר לחזור לשגרת החיים הרגילה של הרבה בטלה, קצת סרטים וקצת עבודה (בידיוק בסדר הזה).

התיכנונים לאתר

למצוא סרטים זולים לראות ולסקור.
לפרסם את המוני הטיוטות שצברתי במשך הזמן.
להחליף את מראה האתר ואולי לעבור לשרת אחר.

עבודה

אני עובדת במשרת חלומותיי. לא ידעתי שזה קיים לפני שאירע המקרה והגעתי לאיזור תעשיה נידח, לעבוד בתפקיד לחלוטין לא הגיוני.
אני יכולה להמשיך לחיות בבטלה מוחלטת, לראות סרטים ולעבוד מידי פעם. מצפים ממני להופיע לישיבות ולענות מידי פעם לשאלות של אנשים, ותמורת כל זה + עוגיות בימי חמישי ושוקולדים בשאר ימי השבוע אני מקבלת משכורת חודשית.
לא יאומן איך אנשים בוחרים לבזבז את הכסף שלהם. הכסף שלי, למשל, הולך על דברים חשובים כמו דיו, גיליוטינות וגלידות.

העבודה שלי מושלמת כי היא חסרת תוכן לחלוטין — מה שעונה על הדרישות המקוריות שלי מעבודה. הדבר היחיד שאני צריכה לעשות הוא לזכור סט פקודות מסויים שהאנשים שעושים את העבודה האמיתית לא מצליחים לזכור, ומתוקף תפקידי, הם שואלים אותי ואני מזכירה להם מה לעשות. התהליך כולו גורם להם לחשוב שאני יודעת על מה אני מדברת, כשבעצם אני מדקלמת טקסט מדף נייר. ברגע שהם ישכילו לכתוב את הפקודות שהם צריכים לעצמם כנראה שיצטרכו לפטר אותי. אני מקווה, ועושה מאמצים, כדי לא להגיע למצב הזה.

רובוט

אני ועמרי נבנה רובוט מלחמה עם לייזרים. השלב הראשון הוא יחידה רובוטית מלחמתית יבשתית עם לייזרים, בשלב מתקדם יותר אפשר יהיה לחבר עוד מנועים ומדחפים ויהי הלי רובוט מסוק מלחמתי עם לייזרים.

הרובוט יהיה דו גלגלי, ויצטרך לייצב את עצמו לבד בתנועה או כשישא משאות (קלים). הוא יהיה בנוי על ארדואינו, וכבר יש לנו את מה שצריך בשביל רובוט שיוכל לזוז: בקר מנועים עבור 2 המנועים שלו (מנוע לכל גלגל), ג’ירוסקופ ואקסלרומטר.
זה יהיה רובוט המלחמה הכי טוב בעולם. צבאות זרים ינסו לחטוף אותנו בשביל לקחת את התוכניות, ולא יצליחו כי הרובוט יחסל אותם.

בהמשך

סרטים שראיתי ומתכננת לראות בקרוב.
התקדמות רובוט המלחמה שלי.
מעבר לשרת חדש ושדרוגי מקלדות.


תגובתך
« »