רובוטים.אורג

רובוטים אינפורמצ בע"מ
02 2008

מדריך ההשרדות לעורף

כבר פעמיים רצוף אני מביאה לינקים מהעיתונות, לא יאומן ממש, האתר עוד מעט יתחרה בעיתונים וירטואליים אחרים (וגם ינצח כי לא משלמים לי מספיק בשביל לשים פרסומות).
העולם עומד להשתנות. מגפת הזומבים עומדת לפרוץ, והמלחמה הבאה לא תהיה כמו שום מלחמה שהצבא התכונן אליה (נו טוב, זו היתה בדיחה, אפשר להגיד את זה על כל המלחמות שלנו עד עכשיו). שום דבר, אבל ממש שום דבר לא הכין אתכם לבאות. טוב, חוץ מהמכתב הזה שהיה בדואר אצל חלק מהאנשים.
המדריך הירוק
אם במקרה קיבלתם לאחרונה מעטפה כמו זו לתיבת הדואר אז יופי לכם, השם שלכם מופיע באיזו רשימה ואתם כנראה הולכים לקבל עוד המון ספאם, ובכלל לא בטוח שהמכתב הבא יהיה מעניין כמו זה.

כמו ב Men in Black, מסתבר שגם אצלנו החדשות החשובות באות בצורות של ספאם או צהובונים. למקס ברוקס (מל בקורס ג’וניור) יש ספר חדש על זומבים. העלילה היא כמו בכל סרטי הזומבים שאני רואה, נחילי זומבים אוכלים לאט ובנחישות את אחרוני בני האדם, ולאנושות אין שום סיכוי.

כל זה טוב ויפה, אבל מקס עושה עוד שירות חשוב לציבור – ומפיץ את חוברת ההשרדות לעורף. הספרון מכיל קודם כל את האמת המרה שכולנו נמות. אחרי זה מלמד אותך, האזרח הפשוט, להתייחס לכל חפץ שתמצא ככלי נשק ולהסתובב איתם תמיד, ומכיל מידע לא שימושי על כלי נשק נגישים ובעיקר אומר לך להיות אזרח טוב ושומר חוק. אבל הכל כמובן נסלח כשהמסר כ”כ פשוט, והוא: “יש זומבים, והם יאכלו אותכם!”. מה שאפילו יותר מעניין זה אופן ההפצה – אזרחים תמימים (בחלקם) קיבלו מעטפה רשמית עם הוראות להתגוננות מפני הזומבים, כמה חבל רק שלא הותקנו מצלמות מיניאטוריות בכל מעטפה, כדי לראות את התגובות של מי שקיבל פתח וקרא.

לסיכום:
  1. כן יש זומבים, וכן, הם יאכלו אותכם
  2. אם אנשים שאני מכירה (ומכינה אותם שנים שכזה דבר יקרה) הופתעו מהמכתב הזה, בטח היה ממש שמח אצל הדוד יששכר מאופקים
  3. אני לא אקרא את הספר – אם מישהו הולך לקרוא את זה, שלחו לנו ביקורת ונפרסם.
  4. מערכת האתר לא מעודדת שום סוג של פרסומות, אפילו אם היא כוללת זומבים, ערפדים או סתם מכות

תגובה 1 ל “מדריך ההשרדות לעורף”

  1. […] העולם z, הספר של מקס ברוקס, שיצא בפירסומות מאוד שוות, רק שאף אחד לא באמת נכנס מזה לפאניקה (חבל). סוף סוף הזדמן […]

תגובתך
« »