רובוטים.אורג

רובוטים אינפורמצ בע"מ
02 2008

מזג אויר

לכל מי שהרגיש את הקור בארץ בזמן האחרון, וחש שלא בנוח – כי הוא לא רגיל לדברים כאלה. אז אל תדאגו, המרמיטות של אמריקה מוסרות שהאביב מגיע מוקדם.

יום המרמיט

היום, ה-2 לפברואר הוא יום המרמיט בארה”ב ובקנדה (בעיקר שם, כי בארץ אין לנו אפילו שם מתאים לחיה שהם קוראים לה groundhog). זהו יום מאוד חשוב לכל החקלאים ולאנשי מזג האויר, ובסופו של דבר משפיע על העולם כולו. העסק פועל באופן הבא: המרמיט הולך לישון בתחילת החורף (כמו דוב, אבל חמוד וקטן) ויוצא מהמחילה שלו בידיוק היום, אם הוא לא רואה את הצל שלו, כי יש עננים, והוא יוצא החוצה – אז החורף יגמר מהר, ועד נקודת השיוויון יהיה מזג אויר אביבי. אם, לעומת זאת, הוא מציץ מהמחילה, רואה את הצל שלו, נבהל וחוזר פנימה – אז יהיה חורפי במשך עוד 6 שבועות.
אני מקווה שאתם רואים את הפוטנציאל העצום שבזה! מסתירים לו את השמש – והנה, קיבלתם אביב, מאירים עליו קצת במנורה, ויש לכם עוד חודש וחצי של חורף!

שלג

עדיף קצת מאוחר מאשר בכלל לא – לכל מי שהתגלגל בשלג באזורים היותר טובים של ארצנו, יש לי דברי אזהרה רוחניים אליכם: הגילגול בעירום בשלג מותר רק לצדיקים גמורים! וזה לא בצחוק (בכל אופן המקור לא נאמר בצחוק).
ואני חושבת על כל הילדים הרוסיים, שההורים שלהם הולכים להטביל אותם במי קרח ולגלגל אותם בשלג, איזה צדיקים יגדלו מהם.
ואם כבר עסקינן בשלג ובעינייני שמים, אז אפשר לעשות מלאכים בשלג! באופן הבא:
מלאכים בשלג
שוכבים על השלג (לא ערומים!) ומזיזים את הגפיים כמו בציור.


תגובתך
« »