רובוטים.אורג

רובוטים אינפורמצ בע"מ
02 2008

טיול לתאילנד מטעם המדינה

שמעתי שזה זמן טוב לצאת לטיולים בתאילנד. הנה תוכנית פשוטה לארגן לחברים טיולים מסודרים מטעם המדינה.
שלבי ביצוע: פותחים עסק חוקי או לא חוקי, לא משנה, לסרסור עובדים זרים (לא לזנות, רק לעבדות). במקביל, קוראים לחברים שלכם, לוקחים מהם את כל התעודות, מלמדים אותם מילה או 2 בתאילנדית ומתקשרים למשטרה. אם קשה לכם עם השלב הזה (להתקשר למשטרה בשביל להלשין על חברים), לא נורא, די בטוח שאחד הלקוחות שלכם, שיקבל את החברים שלכם כעובדים זרים כבר ידאג לידע את הרשויות במפגע שפלש לו לבית. כידוע, המשטרה כבר כמה זמן מנסה להשליט סדר בעינייני ההגירה, ומנסה לשלוח כמה שיותר עובדים לא חוקיים בחזרה לחורים מהם הם הגיעו. אותם חברים, בלי תעודות, שימשיכו לחזור על המילים הבודדות שהם כבר לא זוכרים בתאילנדית יעלו על המטוס הראשון לתאילנד.
כאן התוכנית מסתמכת על זה שהחברים שלכם הם ישראלים טיפוסיים – ויוכלו להסתדר טוב חודש בתאילנד בלי הון התחלתי (המערכת מאמינה שתחמנות טבועה עמוק בכל ישראלי).
צריך להדריך את החברים שאחרי חודש של חופים, סמים ומסיבות, כשמגיע הזמן לחזור לארץ, הולכים לשגרירות ישראל עם סיפור קורע לב על גניבת כל המסמכים (מה שנכון – אתם לקחתם), תחינות לחזרה מהירה הביתה. יעזור גם אם קרובי משפחה יפנו לתקשורת בדמעות על הבן האובד. וכך מסתדר גם החלק של הטיסה הביתה.

חלק אופציונלי – לאנשים רעים במיוחד

אם מה שמעניין אתכם זה לא טיולים חינם לחברים אלא כסף, אז קראו ובצעו גם את החלק הזה.
בתוכנית הפשוטה למעלה, יש כמה נקודות שמתאימות לקבלת כסף. המטרה שלכם היא לזהות את הנקודה המתאימה לכל אחד מהחברים שלכם. מקדם תאימות = איפה אפשר לקבל הכי הרבה!

  • בשלב הראשון. לבקש מהחבר תשלום על האירגון המופלא.
  • בשלב השני, לאיים על החבר שאם לא ישלם לכם, תתקשרו לרשויות תאילנד עם סיפורי סמים עסיסיים (שחלקם בטח יהיו נכונים בשלב הזה), ולחבר חסר התעודות תיווצר בעיה
  • בזמן שההורים פונים לתקשורת – לקוות שיציעו סכום כספי לכל המוסר מידע על המצאו של הבן האובד. לקוות שהסכום יהיה גדול.
  • ואם כל זה לא עבד – לא להחזיר לחבר את המסמכים, ואף לאיים בפרסום מעלליו אם לא ישלם.
    כאן יכולה להיווצר בעיה – כי אם הוא חכם מספיק, הוא יוכל להפליל אתכם בעסק. אבל מהכל אפשר לצאת!
  • כמובן שהתוכנית ניתנת לשינוי בהתאם ליעד הרצוי. יפעל באותו האופן על רומניה, אפריקה וכד’.

    בהצלחה!


תגובתך
« »