רובוטים.אורג

רובוטים אינפורמצ בע"מ
01 2020

Black Lagoon

בחודש האחרון נסעתי באוטובוס כ”כ הרבה שעות – מספיק בשביל לגמור את כל רפרטואר האנימה של נטפליקס (לפחות את מה ששווה לראות).

ראיתי את העונה הראשונה של Black Lagoon, סדרת אנימה עם אזהרת צפיה של 16+ בגלל אלימות – זו הסיבה האמיתית שהתחלתי לראות את זה.
אם היתי מרשעת, היתי מספרת שזה סיפור על צוות בספינה, שמבצעים משימות ולפעמים מסתבכים קצת. אבל אז היתם חושבים שזה Cowboy Bebop ומוסיפים את הסדרה לרשימת “לא לראות לעולם”.
אז כן, זו סדרה על “חברת משלוחים” על סירה. מה שהם משנעים והלקוחות אותם הם משרתים לא תמיד נמצאים בצד הנכון של החוק, אבל זו לא בעיה גדולה, כי גם הגיבורים לא לגמרי שם, ואם הם היו שם, אז היו הרבה פחות כדורים באויר והרבה פחות לכתוב עליו.

הסדרה, אחרי הפרק הראשון, היא סדרת עבודות של הצוות, ואין עלילת רקע יחידה שמתגלה ומתפתחת במהלך הסדרה, אבל כל משימה מראה קבוצה אחרת של פושעים/שודדים, וקצת על איך כולם קשורים.
-הכי טוב היה ה rip-off church, בכיתי מצחוק כל פעם שאמרו את השם.

הסיבה העיקרית לראות את הסדרה היא בשביל האקשן – עפים שם אלפי כדורים לפרק. מאוד מכובד במדד האתר הזה. עלילות הפרקים (ז”א העבודה לבצע) גם הן לא רעות, והבוסים והאוייבים שם מעניינים. בגלל הדיבוב האמריקאי הטוב, יש שם הרבה בדיחות קטנות. הדיבוב האמריקאי באופן כללי ממש טוב, וגם שיר הפתיחה טוב – כל מה שקשור לסאונד היה טוב בסדרה והצליח להעפיל על צווחות הילדים באוטבוסים בחנוכה.

ציון: 1000 כדורים
מספיק בשביל לראות עונה שניה


תגובתך




« »