רובוטים.אורג

רובוטים אינפורמצ בע"מ
04 2021

The Boxer וקומיקסים אחרים

נגמרו לי הדברים הטובים לקרוא ולראות, וחיפשתי משהו שיהיה מוטיבציית ספורט אז חשבתי לראות אנימה ספורט (שזה כמו סיפורי level-up, אבל בלי כוחות על). בניגוד לעצת כמה מחבריי מהללי ההייקיו, משהו בזה לא נראה לי כיף מספיק בשביל לנסות, אבל, למזלי, יש 2 קומיקסים פופולריים שעומדים בקריטריון של “אנימה ספורט”, וגם קיבלו שבחים ברחבי הקומיקסייה. וכך התחלתי לקרוא את Girls of the Wild’s ואת The Boxer.
את Girls of the Wild’s זנחתי אחרי הפרק השני, לא היו שם מספיק מכות. The Boxer לעומתו – וואווו!!

קראתי 15 פרקים ראשונים, וזה ממש טוב! בתחילת הקומיקס מראים את 3 הדמויות שיהיו הדמויות הראשיות: הילד שתמיד היה הכי חזק, הילד שהתאמן כל החיים אבל קצת פחדן, ואחד שפשוט אין לו כוח לכלום. הראשון הוא הביריון בביה”ס ומתעלל בשניים האחרים (כי קוריאה, וביריונות ביה”ס). עד שהאחרון החליט שהספיק לו, והוא שולח את כולם לבית החולים. ובשלב הזה, הסיפור מתמקד רק בו.
הגיבור הראשי של הפרקים הראשונים ממש מפחיד, כי לא איכפת לו מכלום, אז אני תוהה מה הולך לקרות עם הדמויות האחרות, הרי כבר הראו שאף אחד לא משתווה אליו. יהיה מעניין.

זו לא גרפיקה של סולו לבלינג, אבל לגלול את זה בטלפון, בלי שוליים מסביב, בקטעים של הקרבות בהתחלה לחלוטין נותן את הרגשת הפחד והחלחלה שמתאימים לתיאור הגיבור.
אני מניחה שבהמשך יהיו יותר פרקים של אימונים, ואיך 3 הגיבורים הראשיים נלחמים אחד בשני, או ביריבים שלהם, ודברים רגילים כאלה של אנימה ספורט. אבל בינתיים כבר שברו את הכלל של Rock Lee ושל אנימה ספורט, ואמרו בפשטות שלהתאמן קשה זה נחמד, אבל זה לא מספיק. בלי שום טקסים, יש שם אמת קשה אחת אחרי השניה, זה מוזר ומדכא, ודמויות שונות מקבלות את זה אחרת.

אני מאוד מרוצה, סוף סוף יש משהו להתלהב ממנו, אפילו אם זה בטקע המדכא קצת בינתיים.

ובחדשות קומיקסים אחרות, גמרתי את העונה הראשונה של Kill the Hero, זה בסדר, מעל הממוצע. ויש המון פרקים חדשים של FFF-class Trash Hero אז אמשיך לקרוא אותו.


תגובתך
« »