רובוטים.אורג

רובוטים אינפורמצ בע"מ
18  02 2021

הדמות הראשית הכי גרועה (הפעם היחידה בה קיריטו הפסיד)

התחרות על הדמות הראשית הכי גרועה היא די קשה, כי מי רוצה להתחיל לראות משהו גרוע רק בשביל לשפוט האם הדמות הראשית היא גרועה יותר מהסדרה עצמה. זה מבזבז זמן ומבאס.

אם אני חושבת ש-The Future Diary נוצר בשביל להיות דוגמא לכך שאפשר לבנות גיבור ראשי יותר גרוע מקיריטו מ-Sword Art Online, אז זהו, הכל מובן. ואני אפילו לא כועסת עליהם או עצובה שביזבזתי את הזמן על זה.

הדמות הראשית הכי גרועה

מקום ראשון: יוקי מ-The Future Diary
מקום שני: קיריטו מ-Sword Art Online
מקום שלישי: יונו מ-The Future Diary

כן, The Future Diary לוקח בגדול!

חדי העין אולי יבחינו ש-The Future Diary הוא מ-2011, ו-Sword Art Online הוא מ-2012, ז”א שיכולה להיות בעיה מסויימת עם מה שאמרתי לגבי יוקי שנוצר להיות יותר גרוע מקיריטו – אבל אין באמת בעיה כרונולוגית. כי יש להם את יומני העתיד, ואז הם ידעו על קיריטו ועל זה שהוא יהיה הדמות הראשית הגרועה ביותר, ולכן במשך שנה יוקי היה היחיד בקטגוריה והיה צריך לנצח מישהו שעוד לא נוצר. שזה די מגניב, וכנראה ההישג המשמעותי היחיד בחייו.

אפשר גם להשוות את הבנות הראשיות ב-2 הסדרות: יונו ואסונה. בהתחלה אהבתי את יונו, אבל היא חולת נפש פסיכופטית ואוהבת את יוקי בלי שום סיבה (זה לא שיש סיבה לא הגיונית, אין שום סיבה שמסבירה את ההתנהגות שלה).

למה כל זה מעניין אותי?
כי התחלתי לראות את שתי הסדרות האלה כי הסיפור נשמע לי נחמד! למה לא לראות על אנשים שתקועים במשחק מחשב VR ענק וכללי המוות הרגילים במשחקים?
או לראות Battle royale עם יומנים מהעתיד – זה כמו משחק שבו לכל השחקנים יש cheats (חוקיים), זה נשמע ממש מעניין!


תגובתך
« »