רובוטים.אורג

רובוטים אינפורמצ בע"מ
15  02 2021

אנימה: פרקים ראשונים ואחרונים 2021-02

בגלל שהשכן הולך להיות בבידוד לנצח, אנחנו לא ממשיכים לראות Dorohedoro. ואני גמרתי את העונות הראשונות של Kaguya-Sama ושל Assassination Classroom אז אפשר להתחיל לראות משהו חדש.

Assassination Classroom
Kaguya-Sama
Deadman Wonderland
Mirai Nikki

Assassination Classroom


הידד! גמרתי 22 פרקים של כיתת ההתנקשות! וקורו-סנסיי עדין בחיים, זה אומר שיש לנו עונה שניה! (אבל ידעתי כבר לפני זה שיש עונה שניה).
ארבעת הפרקים האחרונים היו חלקים של אותו הסיפור, בו הכיתה נסעה לחופשה וניסו להרוג את קורו-סנסיי והרבה דברים אחרים קרו (אפשר להכניס הרבה ב-4 פרקים).

מה שאני אוהבת בכיתת ההתנקשות זה שמסבירים שם, כמה פעמים, על כמה רציניים ועינייניים מתנקשים ורוצחים שכירים יכולים להיות, ורק ככה יודעים שהם מקצוענים בתחומם. זה די יפה שעושים הסברה כזו לרוצחים שכירים.
מה שעוד אני אוהבת בכיתת ההתנקשות זה את קרמה, נגיסה וקורו-סנסיי, ולכן הם גם ב-3 המקומות הראשונים במשאל הפופולריות של הקומיקס.

סה”כ אני מאוד מרוצה, ואני אתחיל לראות את העונה השניה בקרוב.

Kaguya-Sama

גמרתי את העונה הראשונה. ראיתי את הפרק בו קאגויה רוצה ללכת לראות זיקוקים, אבל לא מרשים לה לצאת מהבית ואת כל התוכנית המסובכת ששירוגנה + העוזרת שלה מארגנים בשביל שהיא תראה זיקוקים. היה חמוד ומבדר. כמובן שאחרי שהם ראו את הזיקוקים הם חזרו להתנצחויות הרגילות. זה היה פרק סוף עונה טוב.

Deadman Wonderland

גמרתי את Chainsaw Man, וחשבתי מה להתחיל, ו-Deadman Wonderland נשמע כמו רעיון בסדר כזה. אבל זו בעיה, כי מאוד מאוד אהבתי את איש המסור, אז כמעט כל דבר שאראה או אקרא אחריו יהיה משהו שאני מקריבה כ”הדבר שקוראים אחרי משהו ממש טוב”.

דדמן וונדרלנד, מעכשיו ד”ו, היא מנגה עם 57 פרקים שמאוגדים ל-13 כרכים. האנימה מכסה בערך שליש מהפרקים, ולא באמת תהיה עונה שניה. הרבה אנשים מאוד מאוכזבים מהאנימה בגלל זה, כי גם עצרו באמצע, גם חתכו חלק מהדמויות. בגלל שאני לרוב לא מהקהל של “במנגה זה היה יותר טוב”, ובגלל שאני יודעת במה דברים אמורים אין לי בעיה להתחיל לראות את האנימה, ואם זה יהיה מעניין אני תמיד אוכל לקרוא את ההמשך במנגה.

ראיתי 3 פרקים+קראתי 4 פרקים. וזה בסדר כזה, זה לא מתחיל מלהיב במיוחד.
זה מתחיל עם טבח בבית ספר ורק ילד אחד נשאר בחיים. בגלל כמה ראיות מזוייפות, הילד שנשאר בחיים מואשם בטבח ונשלח לעונש מוות בבית הכלא הציבורי שמנוהל כמסלול נינג’ה ווריורס בשם Deadman Wonderland.
בכלא הוא צריך לוודא שהוא לוקח את אנטי-רעלן פעם ב-3 ימים, אחרת הוא יכול למות מרעל שמזריקים לו דרך הקולר של הכלא. הוא גם צריך לשחק משחקי נינג’ה ווריורס (אבל נופלים לחומצה ולא למים, והסכינים עשויות פלדה ולא גומי). ואם הוא לא משחק, הוא לא מקבל “נקודות משחק” (בפועל כסף) שאיתו הוא יכול לקנות אוכל וכו’.

ההתחלה נראית לי ממש מטומטמת – באמת, החליטו שילד אחד יכול לעשות את כל הנזק שנעשה בכיתה שלו בלי לבדוק כלום, ועם הראיות המאוד חלשות שהציגו שם? זה היה לא משהו. אז אחרי שחשבתי שההתחלה די תלושה, ההמשך היה רק בסדר.
לפחות לא מורחים דברים יותר מידי, ובפרק השני או השלישי כבר מגיעים לתעלומה שצריך לפתור.

היו לי הרבה ציפיות מד”ו, כי זה נשמע כמו משהו בשבילי, אבל זה לא מלהיב במיוחד אז אני יכולה להתחיל לראות משהו חדש נוסף: vvvv

The Future Diary

הסדרה שידועה גם בשם Mirai Nikki, עם עונה אחת של 26 פרקים.


הילדה הזו יודעת מה היא רוצה

הפרק הראשון מתחיל טוב!
יוקי אמאנו הוא תלמיד תיכון לא פופולרי במיוחד, ויום אחד הוא מקבל את כוח העל של ראיית העתיד; יותר נכון הוא מקבל את יומן אירועי העתיד, שנשלח אליו לטלפון. כבר מעניין, נכון? אבל זה לא הכל! מסתבר שהוא לא היחיד שמקבל כאלה הודעות על העתיד, והמשתתפים האחרים מתייחסים לזה כאל משחק battle royale ורוצים להרוג אותו.

בגדול זה משחק battle royale, שזה לא חדש, והנשק החדש שהמשתתפים מקבלים הוא יומן העתיד שלהם שלפעמים מכיל גם רשומות על המשתתפים האחרים. הגיבור הראשי נראה כמו הילד הכי משעמם בעולם וגם די פחדן, והדבר הכי מעניין בו זה שהילדה הורודה, הגיבורה הראשית יונו, אוהבת אותו ומצילה אותו ובכלל נראית כמו badass שלא להתעסק איתה וקצת סטוקרית. אבל לא ברור מה היא מוצאת בו.

יש יותר fan service ממה שציפיתי, אבל לא ברמה של Gantz, אז זה אמור להיות בסדר לקהל הרחב. אבל זה מבזבז הרבה זמן בלי שום מטרה.


תגובתך
« »