רובוטים.אורג

רובוטים אינפורמצ בע"מ
03 2008

תחפושת רובוט

אחרי בקשת התחפושת שלי – במקום לקבל מיליונים של הצעות לתחפושות, קיבלנו מיליונים של בקשות לתחפושת רובוט.
הנה סקירה של רובוטים מאז ועד עולם, ולמה זה לא מומלץ להתחפש לחלק מהם.

מלחמת הכוכבים תורם לנו 2 רובוטים מפורסמים: R2-D2 ואת C-3PO. אחד גבוה ומוזר והשני נמוך וגוץ. הנה תמונה שתמחיש טוב יותר על מה אני מדברת:
transformers_starwars_text1.jpg
לפי זה אמור להיות ברור שכל מה שתצטרכו בשביל להתחפש ל-r2d2 זה פח משרדי עגול, רק לעשות חורים לידים ולעיניים וזהו, אולי לצייר כמה ריבועים פה ושם.
r2d2_can_s.jpg
בשביל להתחפש ל-c3po צריך להצבע בזהב או להכין שיריון גוף מלא ממפל (גיליונות פלסטיק גמיש – כמו בריסטול, אבל פלסטיקי), וחשוב מאוד בנוסף לצבע הכללי גם ללכת עם הבעה מטופשת על הפרצוף.

מי שאהב את הרובוטיות של c3po אבל לא רוצה ללכת עם פרצוף דבילי, יכול להשתמש בפיתרון שהכין עבורו מל ברוקס ב-Spaceballs, שם יש את הרובוטית דוט-מטריקס – שזה מאוד דומה לתחפושת של c3po, רק שצריך להוסיף פאה בלונדינית ואהיל בתור חצאית.

הבא בתור ברשימת הרובוטים המפורסמים הוא מרוין, האנדרואיד הפרנואיד מ”המדריך לטרמפיסט בגלקסיה”, היו עליו ספרים, סרטים וסדרות טלויזיה, ובגלל שעסקו בו כ”כ הרבה בתקשורת ההמונית, אין לו מראה יחיד, ולכן כל תחפושת רובוטית עם קצת בכי ופראנויה כללית תתאים.

הסדרה פוצ’ורמה מציגה לנו את בנדר – הרובוט הרמאי, תחמן, רודף בצע ושתיה חריפה. כשמתחפשים אליו, חשוב לא לשכוח לקלל הרבה, לצחוק על כולם ולהיות גסי רוח באופן כללי (אולי מצאתי לעצמי תחפושת).
bender.jpg

בדרך יש עוד רובוטים פופולריים כמו למשל איירון-מן – לא הקומיקס של מרוול, אלא ספר שאחריו יצא גם סרט אנימציה בשם The Iron Giant עם דיבוב של וין דיזל. יש את כל הטרמינטורים – רק שזה לא שווה, תבואו בלי להתחפש בבוקר ותגידו שאתם מדגם T-1000 (הטרמינטור מהסרט השני). יש גם כלבים רובוטיים, ומזכירות רובוטיות בכל מיני אוניברסיטאות שמנהלות שיחות עם מעליות, מה שמזכיר גם שיש הרבה מעליות עם בינה מלאכותית.

ובסוף הרשימה מחכים לנו הנציגים הכי מפורסמים של הקטגוריה – רובוטריקים. אחרי הרבה סדרות טלויזיה של רובוטים שהופכים למכוניות ולמטוסים, והמון סדרות מכה יפניות וסרט חדש שנה שעברה – אין קץ לפופולריות.
וכדי שתראו איך עושים את זה נכון – שלפתי סרט הדגמה ישן, אבל יעיל, מיוטיוב:


5 תגובות ל “תחפושת רובוט”

 1. אם תתחילי עכשיו להכין כזו תחפושת רובוטריקים מושקעת היא אולי תהיה מוכנה עבור פורים תשס”ט.

  מצד שני הנה עוד כמה רעיונות שיתאימו לך באופן מופלא:

  http://listverse.com/humor/top-10-geek-halloween-costumes/

 2. מה geek costumes? מה אני פה? geek-ית?
  מצד שני, מה שנראה שם הכי שווה זה מס.8

  נראה לי שהרשימה עכשיו הצטמצמה ל: רופא שיניים, בנדר, חציל (כמו ההוא מ day of the tentacle – ולא איכפת לי שרשמית הוא לא חציל, או מסדרה מצויירת ישנה בשם “עולם הוידיאו”)

 3. גיקית? את לא סתם גיקית, את סופר-גיקית! 🙂
  (וקיימות יותר מדי סיבות לאמירה זו)

  ודברים נוספים:
  איפה התחפושת של מר ספוק? למה היא לא מופיעה ברשימה, איזו קבוצת חנונים לא מכילה צופה של מסע בין כוכבים? מי כבר מתחפש ל AT-AT אחרי הכל?

 4. תחפושת Gundam הכי שווה! ואם כבר גאנדם, ראית כבר את הפרקים שנתתי לך? 🙂

 5. האא…. אני אראה!
  לא זכרתי שיש לי בעיות זכרון כ”כ קשות 😐

« »