רובוטים.אורג

רובוטים אינפורמצ בע"מ
16  09 2021

אנימה בחגים, 2021

אז מה רואים ביום כיפור?

גמרתי את re:zero, העונה השניה. מהעונה הראשונה נהנתי כי זה היה חדש וחמוד והעונה השניה היתה הרבה עבודה להבין מי נגד מי ומה המניעים של כולם (והם כל הזמן משתנים) אז פשוט היתה הרבה עבודה לעקוב אחרי הסיפור שכבר לא עיניין אותי.

נטפליקס מפרסמים לי את Squid Game, סדרת משחקי השרדות קוריאנית. ולאף אחד אף פעם לא נמאס משחקי השרדות! אבל הם יתחילו לשדר אותה רק ביום שישי! לא יכלו לתזמן טוב יותר? לא יודעת מתי חגי תשרי בארץ?
ראיתי עד עכשיו 3 סדרות קוריאניות, אחת היתה טובה (Kingdom, אין על זומבים ונסיכים קוריאניים 👌), אחת בסדר (Sweet Home, היתה רק בסדר כי באותו הזמן יצא אליס שהיה ממש טוב) ואחת משעממת למוות (Uncunny Counter). אז לפי מה שאני לא אוהבת בסדרות קוריאניות, אני בעלת ציפיות די נמוכות, אבל בוודאות אראה את הפרק הראשון, כדי להתאכזב באמת ולא רק בתיכנון.

מה שנשאר לי עכשיו זה להמשיך לראות את Jujutsu Kaisen, סדרה שהתחילה מאוד טוב והפסקתי לראות כי ראיתי יותר מידי שטויות אחרות באותו הזמן.
גוג’ו סנסיי עקף את קאקשי סנסיי בסולם הסנסאים לבני השיער שגם מאוד מאוד חזקים אבל מקור הכוח שלהם סודי ולא ברור במשך רוב הסדרה. אז עכשיו אני הכי אוהבת את גוג’ו סנסיי.

הדברים הבאים ברשימת הצפיה שלי:

  • העונה השניה של Assassination Classroom. אני מתגעגעת לקורו סנסיי וקרמה
  • Terror in Resonance
  • Attack On Titan, יש לי פומו

תגובתך
« »