רובוטים.אורג

רובוטים אינפורמצ בע"מ
28  09 2008

ברזלים

איש הברזל

ראיתי את הסרט עם מישהו בשם עמי (ראשי תיבות של “סרט גרוע, לא רוצה לראות!”) שכל כמה דקות צעק כמה זה לא הגיוני ושהוא מכבה את הטלויזיה כי הוא לא יכול לראות כאלה שטויות. היה חסר קצת מתח בסרט, ועמי עזר לספק אותו – מה יקרה קודם, הסרט יגמר או שהוא יעצור אותו, האם השיכנועים שלו ישכנעו אותנו גם? (כי במקרים מסויימים זה היה קרוב) – אבל ידעתי שיהיו הרבה מכות ומתכות בסוף, אז חיכיתי בסבלנות.
וחוץ מזה, כמה שיותר דברים טיפשיים קורים בהתחלה, ככה יש יותר על מה לצחוק אח”כ.

היו יופי של לוחות זמנים, ואני גם מאוד שמחה שכולם עמדו בהם.
מחבל אפגני: “יש לך יום אחד לבנות לי טיל! ואל תשכח גם קפה לכל החברה”
איירון מן לעתיד: “מה קפה? יקח לי יובלות להרתיח כ”כ הרבה פינג’אנים”
ממש כמו בצבא, זמנים לא הגיוניים, למשימות לא מעשיות – אבל היופי הוא שלא באמת צריך לעשות את זה.

לא היה לי קשר לקומיקס של איירון-מן, אז לא באמת איכפת לי אם מעריצי הקומיקס סבלו או נהנו. לי היו ציפיות מאוד ספציפיות – מכות ומתכות – ואת זה קיבלתי, כמו ברובוטריקים – התחלה אמריקאית מידי, ובסוף רואים רובוטים.

בעינייני הרובוטיות, הדבר הכי שווה שראיתי היה ה-designer התלת-מימדי שלו. אני ממש צריכה כזה גם.
הוא ממש חמוד, אדום צהוב ונראה קצת יותר שביר מהרובוטים של רובוטריקים. השם העיברי שלו (איש המגהץ) הולם אותו אפילו יותר, כי הפרצוף שלו באמת נראה כמו חלק ממגהץ שהיה לנו כשהיתי קטנה, וגם העובדה שיש מגהצים שנראים יותר משוכללים ממנו. אבל זה לא משנה, הוא היה מנצנץ ויפה – כמו שכל הרובוטים אמורים להיות!

אני קיבלתי את מנת הרובוטים מבריקים ומתקפלים שלי – הרי זו מהות החיים
🙂
איש המגהץ מחפש השראה לחליפה הבאה

הלבוי

יש לי המון מקום במחשב, אני לא יודעת למה אני כ”כ שמחת-מקשים (trigger happy) ומוחקת דברים לפני שאני מספיקה לקחת מהם תמונות טיפשיות. ובסרט הזה היו גם היו.

למה בכלל אני צריכה לראות הלבוי פתאום? הרבה זמן לא הציק לי שלא ראיתי אותו, ידעתי שיש לו יד מתכת – וזה הספיק לי בתור ידע כללי.
הבעיה היא שאני כל הזמן מתלוננת שאין איפה לראות מפלצות (והמבוך של פאן לא נחשב – אני אפילו לא אהבתי את הסרט), ובפירסומות הפתיחה של בטמן, היתה פירסומת להלבוי-2, ונראה שיהיו שם הרבה מפלצות – אז כדי להכין את עצמי לבאות, ראיתי את הלבוי הראשון.
מאז לא באמת ראיתי את השני, בינתיים זה רחוק רחוק ברשימה.

גם בראשון היו מפלצות, שבאופן מקרי או לא, נראו קצת כמו קתולו, אבל למה אני קטנונית ואומרת שהם חסרי כל כושר המצאה משלהם – הרי המציאו לו יד בטון! ושם די עלוב.

אי אפשר לומר שאני לא מרוצה מהסרט – גם אני רוצה יד ברזל כזו, או לא כזו, אני יכולה להתפשר על מסור חשמלי כמו ב-evil dead 3 (הסרט הכי טוב של כל הזמנים, אחד מהם בכל אופן).
יד אבן נראה לי דבר כ”כ שימושי – את היד השניה אני צריכה רק בשביל להקליד – ואני מניחה שללמוד להקליד ביד אחת לא תהיה בעיה – לכן אין כל מניעה שגם לי תהיה יד בטון!

חשבתי עליו דברים די רעים לפני שראיתי את הסרט – הוא תמיד נראה לי טיפשי מידי (אפילו בשבילי), וזה לא השתנה מידי אחרי הסרט – רק שעכשיו אני יודעת גם שהוא אוהב חתולים.


תגובתך
« »