רובוטים.אורג

רובוטים אינפורמצ בע"מ
16  01 2021

פרקים ראשונים, חורף 2020

אז איזה פרקים ראשונים ראיתי לאחורנה?

כמנהג הפרקים הראשונים, ראיתי גם את Steins;Gate, ואז אחרי הפרק הראשון ראיתי מיד את ארבעת הפרקים הבאים כי לא יכלתי להתנתק. אז הוא לא יכנס לעמוד הזה, אבל אכתוב עליו פוסט בעתיד, כי זו סדרה מצויינת!

Gurren Lagann

אני וורקוהוליקית בגמילה, אז אני עושה הרבה השלמות עכשיו, ובאמת שלא הכרתי את גורן לגאן, וכך הציגו לי אותו:

“well, that escalated quickly – the series”

אז היו לי ציפיות ל-mecha בסגנון One punch man.
זה היה פרק ראשון חמוד, אבל לא ממש טוב ומזהיר כמו דברים אחרים שראיתי השנה (God of High School זה פרק ראשון מצויין, Fate/Stay Night UBW זה פרק ראשון חמוד). אני חושבת שזה בגלל שהוא ישן, אז הקצב של האנימציה יחסית איטי לכמה מהדברים החדשים שיוצאים עכשיו, וזה לא שהתאכזבתי או שהשתעממתי, רק שלא היה איזה crazy escalation שציפיתי לו.
ראיתי רק את הפרק הראשון, ואני מתכוונת להמשיך לראות את זה, לאיטי.

Dorohedoro

הגעתי לשנת 2020! אני רואה פרק של משהו שיצא השנה!
בהשוואה לגורן לגאן, הקצב הרבה יותר מהיר, מציגים את הבעיה, את הדמויות, כבר קצת תעלומה לפתור וקורים הרבה אירועים, והעולם נראה מאוד מעניין. אני בינתיים יותר מלהבת מהעולם מאשר מהדמויות העיקריות והעלילה, אבל כך או כך, זה נראה מאוד מעניין, ובוודאות אמשיך לראות. יש שם קסם שלא הסבירו עליו עדין, ועיר בדיסטופיה תמידית בגלל שהקוסמים משתמשים בה כשדה ניסויים ענקי – זה בידיוק מה שאני אוהבת!

אם לטאה ענקית מצחצחת שיניים בבית חצי מתפרק לא מעבירה את ההרגשה של הפרק הראשון אני לא יודעת מה כן

זו ההפסקה הקומית שיש בפרק.

מכל הפרקים הראשונים שראיתי, זה הכי מטורף ומעניין. אבל זו גם הסדרה היחידה שלא היו לי ציפיות בעננים עבורה. וגם זה נראה מתאים לאנשים שהם לא צופי אנימה, אז אנחנו נתחיל לראות את זה עם קבוצת צפיית הטלויזיה וזלילת הפופקורן שלי.

Code Geass: Lelouch of the Rebellion

גם פה, אני חושבת שיש לי בעיית זמנים ועשורים. זו סדרה משנת 2006, ואיטית, והאנימציה לא כזו יפה, והדמות הראשית מעצבנת. למרות שהכוחות שהוא מקבל נראים שווים. אבל קראתי שיש שם קנוניה גדולה כזו עם כל הכוחות האלה. ראיתי 2 פרקים, ואין לי כוח ורצון להכנס לזה, בעיקר כשלא היה שום דבר שממש אהבתי בפרק הראשון.
סדרה אחת פחות לדבר עליה עם חברים, כי שני החברים צופי האנימה שלי ראו את זה (מזמן) ואהבו.

Inuyashiki

בלי לחץ וזה, אבל היו לי ציפיות שנבנו במשך 15 שנים, כי זה הכי קרוב שיש לעונה שניה או גירסת הגרפיקה היפה של Gantz.
אם לא היתי יודעת מה זה כנראה שלא היתי מסתכלת בפעם השניה על Inuyashiki – כי בתמונת הפתיחה רואים מישהו משעמם, ושם הסדרה זה רק השם שלו ולא שם של משחק או משהו כזה, אבל הסיבה שהגעתי לסדרה הזו היא כי זה מהכותב של Gantz. אז כן, התחלתי עם ציפיות בשמים.

סרט הפתיחה טוב, ואז 10 הדקות שבאות אחרי סרט הפתיחה כ”כ משעממות, ואם לא סרט פתיחה טוב וחלומות על סדרות עבר היתי מפסיקה לראות. רוצים להראות ייאוש וחוסר תקווה – ובאמת הרגשתי את זה. אבל ההמשך של הפרק הראשון הוא די מבדר. אנשים שלומדים איך לחיות בתור סייבורגים רצחניים. זה נראה כמו אנטי-מכה, והמוזיקה והאנימציה בקרב הקצר שהיה בפרק הראשון היתה טובה, ובשאר הזמן הכל עדין משעמם.

מראים את אחת מהדמויות הראשיות בחדר של חבר שלו, ויש לו פוסטרים של Gantz על הקירות, בזמן שחבר שלו אומר שהוא קרא ביקורות שאומרות שזה לא משהו. זה די מצחיק. אבל זו גם הבעיה, זה חמוד שמדברים על דברים נוספים שאני אוהבת, אבל זה רקע לא מספיק מעניין בשביל שאלמד כך על הדמויות ואוהב אותן/אזדהה איתן/מה שלא אמורה להיות המטרה של זה.

אני יודעת שאני אמורה לראות את זה בשביל הבחירות הלא שיגרתיות של הגיבורים הראשיים אבל הם לא יכולים לדחוף לי את Gantz בזמן שמראים לי משהו נחות יותר.

רציתי שזה יהיה טוב, אז ראיתי גם את הפרק השני. הנה אחד הקטעים הטובים משם

זה יותר כמו הגירסה היותר אלימה של Death Note מאשר כמו Gantz.

גיליתי שיש לזה סרט. ואני מאוד רוצה לראות את הסרט הזה! והוא אפילו קיבל ביקורות ממש טובות!


תגובתך
« »